Twoje mieszkanie
na krakowskim

Inwestycja Stettlera powstanie w rejonie ul. Wielickiej, obszar Kozłówek. Lokalizacja jest doskonale skomunikowana z Krakowem transportem publicznym – najbliższe przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się zaledwie 200 m od inwestycji i 400 m od przystanku szybkiego tramwaju. Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dróg, m.in. autostradzie A4, łatwo dojechać samochodem do centrum Krakowa i okolicznych miejscowości.

 

200 m

do przystanków komunikacji miejskiej

3.5 km

do autostrady a4

9 km

do centrum krakowa

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się szkoła, przedszkole, placówki medyczne, bank oraz liczne sklepy. W odległości ok. 1,5km znajduje się duży market spożywczy Tesco oraz OBI. Około 3km od inwestycji Stattlera położona jest Galeria Handlowa Bonarka, gdzie oprócz sklepów znanych marek ubraniowych, elektronicznych i spożywczych, znajdują się kawiarnie oraz kino Cinema City.

1 km

do szkół i przedszkoli

3 km

do galerii handlowej bonarka

1.5 km

do tesco i obi

Okolica Stattlera to nie tylko świetna komunikacja i infrastruktura. To także miejsce rekreacji na świeżym powietrzu. Miłośnicy aktywności fizycznej – biegania, spacerów, nordic walking, rowerów – będą zachwyceni bliskością dużego Parku Jarzmanowskich. To tylko 15 minut spaceru od inwestycji Stattlera.

Drugim miejscem, które zadowoli mieszkańców jest Plaża Bagry. Znajduje się 2,5 km od inwestycji i jest doskonałym miejscem zarówno dla aktywnych jak i tych, którzy lubią poleżeć nad wodą.

1 km

do Parku Jarzmanowskich

2.5 km

do Plaży Bagry