Kim jesteśmy

DDS-DEVELOPMENT Sp. z o. o. 2 Sp. k. jest spółką celową, która została powołana do realizacji inwestycji budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Stattlera oraz sprzedaży lokali mieszkalnych i użytkowych znajdujących się w tym budynku.

Spółka została założona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży dewelopersko-budowlanej .

W skład Zarządu spółki wchodzą osoby prowadzące działalność na rynku budowlano-wykonawczym pod firmą DDS-Phenix Sp. z o.o. nieprzerwanie od 1996 r. i zajmują się m.in:

 

  • projektowaniem i budową osiedli domów jednorodzinnych z całą infrastrukturą
  • prowadzi działalność projektowo-wykonawczą i deweloperską w budownictwie wielorodzinym
  • w ramach udziału w przetargach wykonuje budynki użyteczności publicznej m.in.: biurowce, laboratoria, hale sportowe
  • wykonuje roboty remontowe i modernizacyjne budynków oraz obiektów, np. hoteli, kamienic
  • uczestniczy w programie „Projektuj – buduj”.

Inwestycja pod nazwą „STATTLERA – WIELICKA” jest pierwszym przedsięwzięciem realizowanym przez spółkę celową DDS-Development Sp. z o.o. 2 Sp. K. Komplementariusz tj. DDS-DEVELOPMENT Sp. z o. o. zrealizował w całości inwestycje deweloperską w Krakowie przy ul. Mały Płaszów 14 w spółce celowej DDS-DEVELOPMENT Sp. z o. o. Sp. k.

Dodatkowo Generalny Wykonawca tj. spółka DDS-Phenix posiada w swoim dorobku doświadczenie w zakresie inwestycji deweloperskich i zrealizowała w całości m.in.:

Wieloletnie doświadczenie nabyte przy tego typu realizacjach oraz wysoka jakość wykonania daje naszym Klientom gwarancje dobrego wyboru